داکت اسپیلت 30000 گری GUHD30NK3CO

یکی از مدرن ترین ؛ با کیفیت ترین و رایج ترین سیستم های حرارتی و برودتی در سطح جهان محصولات گری می باشند. محصولات این مجموعه  کاملا از نظر اقتصادی و بهینه سازی مصرف انرژی ممتاز هستند .

بعلاوه ؛ در دو مدل معمولی و اینورتر(بهینه 50 درصدی انرژی) طراحی و تولید می شوند. همانند سایر اسپلیت ها از دو یونیت مجزا تشکیل شده است که به وسیله لوله هایی از جنس مس به یکدیگر متصل می شوند .

در این کولر ها ؛ امکانات و تجهیزاتی در جهت ایجاد هوای سرد و گرم (کویل آب گرم از طریق موتور خانه و پکیج گرمایشی )اعمال شده است  که ؛ از طریق پنل داخلی که در سقف کاذب جای گیری می شود ، جریان هوا را به تمام مجراها و کانال ها انتقال می دهد.

ویژگی های داکت اسپیلت 30000 گری GUHD30NK3CO

داکت اسپلیت  30000 گری با مدل GUHD30NK3CO ؛ یکی از محصولات بسیار با کیفیت این شرکت محسوب می شود . این داکت اسپلیت گری قابلیت کارکرد از -15 الی +50 درجه سانتی گراد را دارا می باشد ، بنابراین  توانایی کارکرد در فصول زمستان و تابستان را دارد .

پنل داخلی  داکت اسپلیت اینورتر گری در سقف کاذب با ارتفاع کم نصب می شود ؛و با به کار گیری کمپرسور اینورتر بسیار قدرتمند DC  وبا طراحی بی نظیر  و جمع و جورش به راحتی هوای مطبوع سرد و گرم را به نقاط دیگر از طریق کانال های هوا منتقل می کند .

مزیت های داکت اسپیلت 30000 گری GUHD30NK3CO

این کولر امکاناتی همچون ؛ پمپ تخلیه درین توکار با 1100 میلیمتر با مکش بسیار پر قدرت ؛  اعمال فیلترهای  قابل شست و شو پلاستیکی در پنل داخلی؛ عملکردی بسیار آرام  ومجهز به دو سنسور برای تعیین دمای محیطی ؛ سیستم حفاظت کامل ، سیستم یخ زدگی هوشمند ، جریان راه اندازی پایین با استفاده از کمپرسور تاخیری ، دریچه قابل انعطاف ورودی و خروجی ؛ نگهداری و تعمیر آسان  و بسیاری موارد دیگر را دارا می باشد.

از دیگر امکانات این سیستم سرمایشی ، ریموت کنترل با سیم است ولی با توجه به درخواست مشتری کنترل بی سیم هم همراه با کولر فرستاده می شود.  توجه داشته باشید که این محصول داکت اسپلیت گری؛ مناسب برای فضای 30 الی 150 متر مربعی با  رنج ظرفیت های 24000 الی 60000   و قابلیت کارکردی خاص برای مناطقی با آب و هوای گرمسیری از طرف شرکت تولید کننده در نظر گرفته شده است  .

مشخصات داکت اسپیلت 30000 گری GUHD30NK3CO

  • نوع کولر: در سقف کاذب

  • گاز مبرد : R410a

  • نوع کمپرسور : اینورتر DC

  • شرایط کارکرد : حاره ای

خدمات پس از فروش داکت اسپلیت  30000 گری

این سیستم خنک کننده نیز همانند سایر محصولات گری ، دارای خدمات پس از فروش می باشد . دارای18 ماه گارانتی برای قطعات کولر  و 60 ماه برای کمپرسور این سیستم از طرف شرکت تولید کننده در نظر گرفته شده است . توجه داشته باشید که هزینه نصب این کولر بر عهده خریدار می باشد .