قدرت نامحسوس کنترل اقلیمی (داکت اسپلیت گری)


ظرافت و کارآمدی کانال شرکت گری در بالای یک سقف معلق یا در فضای ذخیره سازی پنهان می‌شود. این کانال یک کنترل‌کننده اقلیمی است که به یک دیوار یا سقف غیرقابل مشاهده تبدیل می‌شود. در فضایی کمتر از هشت اینچ، برای بازگشت هوا به سمت عقب یا پایین دستگاه، یک کانال با قابلیت انطباق حتی برای مناطقی که دسترسی به آنها سخت و محدود است، وجود دارد و مجهز به یک پمپ تخلیه چگالی داخلی و توان متوسط ​​فشار استاتیک و یک واحد سرمایشی با طراحی بی‌نظیر است. این کانال دارای یک مایع خنک‌کننده به نام R-410A و سازگار با محیط زیست است که به ایجاد یک محیط تجاری مطلوب کمک می‌کند. ویژگی انعطاف‌پذیری برای انتخاب انواع پنجره یا دیافراگم که برای هر یک از محیط‌های تجارتی مناسب است، باعث می‌شود که این کانال یک راه‌حل قدرتمند و همه جانبه برای شرایط اقلیمی تجاری باشد.


ویژگی‌های اصلی (داکت اسپلیت گری) :

 

- قابلیت فشار متوسط ​​استاتیک

- خط تولید بالای 8 اینچ

- كنترل كننده با قابلیت برنامه ريزي سيم XK60

- بازگشت هوا از پایین یا عقب با قابلیت هدایت

- پمپ تخلیه چگالی داخلی

- سوئیچ سنتری شناور

- مرطوب کننده R410A سازگار با محیط زیست


توضیح (داکت اسپلیت گری) :


کانال نوع R410a شرکت گری دارای ابزارهای مورد نیاز در زمینه‌های تخصصی مانند اداری و تجاری است. آنها واحد هایی با ظرفیت و استحکام بالا هستند که توسط سیستم‌های چندمنظوره ترکیب می‌شوند و دارای فشار خروجی بالا همراه با نویز پایین، فیلتر هوا و کنترل انعطاف پذیر هستند. در اینجا فشار استاتیک می‌تواند به Pa 150 برسد و فیلترها شامل فیلترهای استاندارد مخصوص گرد و خاک و همچنین فوتوکاتالیست NM و یون نقره‌ای هستند. همچنین، یک پمپ آبی و 2 کنترل از راه دور جهت انعطاف پذیری وجود دارد. در اینجا کنترلر سیمی با استفاده از گیرنده IR، سنسور اتاق برای سیستم‌های تهویه هوا و درجه دما در فضای باز استفاده می‌شود. سرانجام این واحد توسط یک کمپرسور مقاوم اسکرول R410a پشتیبانی می‌شود که طول عمر و قابلیت اطمینان و ظرفیت بالا و عملیاتی با نویز پایین را ارائه می‌کند.


نکات مهم محصول (داکت اسپلیت گری) :

واحد چند مجزایی مینی اسپلیت با مخزن داخلی به صورت ظریفی طراحی شده‌اند و می‌توانند پنهانی در بالای یک سقف معلق یا در فضای آزاد نصب شوند. این واحد می‌تواند با ظرفیت 11946 BTU و حرارتی معادل با 13140 BTU خنک شود. در این سیستم، هوا تهویه و از طریق مجرای دیواری انتشار می‌یابد. این مسئله ترتیب انعطاف پذیری را از نظر توزیع هوای تهویه مطبوع و نوع مشبک یا دیافراگم فراهم می‌کند. در اینجا هر واحد همراه با یک کنترل کننده کمربند سیمی، به آسانی کار می‌کند.


عملکرد کم صدا
واحد‌های مجرای پنهان چند سری شرکت گری می‌توانند در سطح نویزی معادل 31 دسی بل (A) کار کنند.


ساخت تلمبه بالابر خنک کننده
زه کشی تلمبه بالابر داخلی تا 11 اینچ در بالای مخزن تخلیه در سیستم تخلیه امتداد می‌یابد. در بیشتر موارد، این مسئله نیاز به خرید یک پمپ خنک کننده را برطرف می‌کند.


وضعیت شکست برق
هنگامی که برق خاموش می‌شود، سیستم همه تنظیمات را ذخیره می‌کند و به صورت خودکار در هنگام بازگشت برق، بر اساس آخرین وضعیت عمل می‌کند.


سنتری خنک کننده
این دستگاه از توانایی خودکار خاموشی جهت شناسایی تخلیه‌های همراه با انسداد و جلوگیری از مشکلات سرریز آبی برخوردار است.


پیش گرمایش خودکار
در وضعیت گرمایشی این واحد اجازه می‌دهد تا سیم کشی داخلی پیش از تخلیه هوا گرم شود و این‌گونه هنگامی که شما در حال تلاش برای گرم کردن ناحیه خود هستید، جریان هوای سرد و آزاردهنده را تجربه نمی‌کنید.


سایر ویژگی‌ها(داکت اسپلیت گری):


- فن چند سرعتی
- وضعیت تایمر
- وضعیت خواب
- وضعیت قفل امنیتی
- تست خودکار
- کنترل دیوار نصبی دیجیتال


توجه: مجتمع‌های پنهان حتماً باید در یک محیط مشبک نصب شوند تا بتوانند به صورتی کارآمد عمل کنند. همچنین اکیداً توصیه می‌شود که این برنامه را با یک پیمانکار مجاز انجام دهید که در نصب این واحدها تجربه دارد.

لینک شماره یک

https://coolergree.com