نصب کولر گری در اردبیل

نصب کولر گازی در استان اردبیل

همشهریای عزیز در استان اردبیل، شما می توانید تنها با یک تماس تلفنی و یا پر کردن فرم آنلاین درخواست نصب و راه اندازی ، سرویس و تعمیر کولر گازی گری خود را اعلام نمایید تا در اولین فرصت و کوتاهترین زمان ممکن رسیدگی شود. دقت کنید، بعد از خرید کولر گازی گِری دستگاه را از جعه خارج نکنید، با نمایندگی کولر گازی گِری در ایران تماس بگیرید و درخواست نصب کولر گازی را اعلام نمایید، اگر خودتان دستگاه را از کارتن خارج کنید و از آکبند بودن بیرون بیاورید، کولر گازی شما دیگر گارانتی ندارد و درصورتی بروز هرگونه مشکلی باید هزینه آن را به صورت کامل پرداخت نمایید. مهم نیست کولر گازی خود را از کجا خریداری کرده اید، متخصصان حرفه ای و با تجربه ما خدمات کولر گازی گری را برای تمامی مدل ها ارائه می دهند.

مرکز مجاز و رسمی نصب کولر گازی گری در اردبیل

نصابان فنی این مرکز از دانش و تخصص کافی جهت جابجایی و نصب نواع کولر گازی‌های مختلف برخوردار هستند. بنابراین بدون نگرانی می‌توانید کلیه خدمات مورد نظرتان را به نحو احسنت دریافت کنید. با اولین تماس تلفنی نصابان کولر گازی در محل حاضر می‌شوند و خدمات نصب و جابجایی یا تعمیر آن را به انجام می‌رسانند. علاوه بر تماس تلفنی از طریق فرم آنلاین یا ارسال ایمیل نیز می‌توانید نسبت به دریافت خدمات اقدام فرمایید. تمامی قطعات ارائه شده دارای گارانتی معتبر هستند و در صورت نیاز می‌توانید از این گارانتی استفاده کنید.

راه های ارتباطی جهت نصب ، سرویس و تعمیر کولر گری

برای تماس با نمایندگی مرکزی کولر گازی گری در ایران شما می توانید با شماره های 33541485-021 , 33541487-021 تماس حاصل نمایید و یا از طریق پر کردن فرم آنلاین درخواست خود را اعلام نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند

درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال نمایید