نصب کولر گازی گری

نصب کولر گازی گری در استان آذربایجان شرقی

آن دسته از هم وطنانی که در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز هستند، برای نصب کولر گازی اسپلیت گری خود می توانند با نمایندگی مجاز کولر گازی گری در ایران تماس حاصل نمایند و درخواست خود را نبنی بر نصب،  سرویس و تعمیر کولر گازی ثبت نمایند. نمایندگی تعمیرات کولر گازی گری با بیش از 15 سال سابقه خدمات، ارائه دهنده خدمات نصب و راه اندازی ، تعمیرات ، سرویس سالیانه و لوله کشی توکار در کل استان آذربایجان شرقی می باشد.

نمایندگی کولر گازی گری در ایران

پس از تحویل هر یک از مدل های کولر گازی اسپلیت گری خریداری شده در تبریز و شهرهای حومه، به هیچ عنوان به بسته بندی آکبند دستگاه دست نزنید. در واقع اولین اقدام شما باید تماس با نمایندگی کولر گازی گری در ایران باشد که نصب کولر گازی شما را انجام دهد و گارانتی دستگاه را مهر کند، در صورتی که خودتان اقدام به باز کردن و نصب کولر گازی کنید، آن دستگاه دیگر گارانتی ندارد و شما نمی توانید از گارانتی آن استفاده نمایید. بدیهی است تعیین دقیق زمان نصب بر اساس نوبت و صرفا˝ توسط سرویس کاران انجام خواهد شد و هر روز و ساعتی که شما مدنظرتان هست را اعلام نمایید تا در آن روز و ساعت سرویسکاران خدمت برسند.

راه های ارتباطی

برای ثبت درخواست خدمات کولر گازی می توانید هم با شماره های زیر تماس بگیرید و هم از طریق فرم آنلاین درخواست خود را ثبت و ارسال نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

021-33541485

021-22541487