کولر گازی گری

افزایش تقاضای کولر گازی در سال های آینده

با توجه به نظر سازمان IEA ، به دلیل افزایش استفاده از کولر گازی در خانه ها و دفاتر،کولر گازی یکی از عمده ترین عوامل تقاضای برق جهانی در سه دهه آینده خواهد بود.این امر موجب شده تا سیاست ها ی فوری برای بهبود امر خنک سازی در سرتاسر جهان لحاظ شود. طبق گزارشات این سازمان بین المللی نداشتن برنامه درست برای کنترل این حجم از تقاضای انرژی پیامد های جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.

طبق براورد ها تعداد کولر گازی های موجود از 1.6 میلیارد به 5.6 میلیارد در سال 2050 می رسد و این به دین معنی است که در هر ثانیه تعداد 10 عدد کولر گازی تا سی سال آینده به فروش می رسد. سهام جهانی تهویه مطبوع در ساختمان ها تا سال 2050 به 5.6 میلیارد افزایش خواهد یافت، از امروز 1.6 میلیارد دلار - که این مقدار به 10 AC جدید در هر ثانیه برای 30 سال آینده فروخته می شود.

خرید سیستم های تهویه مطبوع

با افزایش استفاده از خنک کننده های الکتریکی امروزه یک پنجم از کل برق مصرفی در ساختمان و 10 درصد از برق مصرفی جهان را کولر گازی به خود اختصاص داده است که با توجه به افزایش درآمد و رعایت استاندارد های زندگی در کشور های در حال توسعه و گرمسیر رشد تقاضای کولر گازی به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت با توجه به آمار و ارقام ذکر شده انتظار میرود تا سال 2050 تقاضای برق دومین رتبه را پس از بخش صنعت به خود اختصاص دهد.

این افزایش تقاضای برق پیامد های زیست محیطی تخریب کننده ای را به دنبال خواهد داشت.بر این اساس باید میزان بهره وری کولر گازی ها افزایش یابد.البته در نظر داشته باشید که کولر گازی های موجود در ژاپن و قسمت هایی از اروپا 25 درصد کارامد تر از دیگر مناطق دنیا می باشد.

کولر گازی هوشمند

یکی از دلایل افزایش مصرف برق در استفاده از کولر گازی روشن بودن بی مورد کولر گازی های در فضای خالی از سکنه و در شب می باشد که با تولید کولر گازی هوشمند این مساله حل شده است

استفاده از مبرد های استاندارد

مبرد ها یا گاز های استفاده در کولر گازی های قدیمی با عث تولید گاز گلخانه ای می شد که در صورت تداوم استفاده از باعث مشکلاتی از جمله تخریب لایه ازن و اسیب های زیست میحیطی بود.در استاندارده های جدید تولید کنندگان ملزم به استفاده از مبردهایی با ایمنی بالا شدند.

نمایندگی فروش کولر گازی گری