کولر گازی گری

نحوه بازرسی و بررسی کولر گازی بعد از طوفان

ما در اوج فصل طوفان ها قرار داریم و هنوز درجه حرارت بالا تابستان را تجربه می کنیم، از دست دادن قدرت و بودن بدون کولر گازی، می‌تواند با درجه‌حرارت تابستان موجب آزار و اذیت شود. راه‌هایی برای بررسی سیستم کولر گازی و داکت اسپلیت شما بعد از طوفان وجود دارد.

برخی از کارهایی که بعد از طوفان می‌توانید انجام دهید این است که آن را راه‌اندازی مجدد کنید و میزان آسیب را ارزیابی کنید. در اینجا آورده شده‌است که سیستم کولر گازی را بعد از قطع برق راه‌اندازی مجدد کنید:

ترموستات دستگاه کولر گازی را خاموش کنید، این کار باعث می شود تا ترموستات شما خنک شود تا بتوانید هر دو سوئیچ داخلی و خارجی را باز کنید

مدارشکن را به وضعیت خاموش تغییر دهید و دوباره به حالت قبل برگردانید

حدود ۳۰ دقیقه صبر کنید. در این ۳۰ دقیقه دستگاه کولر گازی دوباره راه‌اندازی می‌شود. در این زمان، دقت کنید که ترموستات در وضعیت "خاموش" قرار دارد. بعد از ۳۰ دقیقه بالا رفتن، ترموستات را به حالت "خنک" تبدیل کنید و سیستم کولر گازی روشن می‌شود.

ارزیابی خسارت بعد از طوفان

بعد از طوفان، زمانی که کارهای بررسی کولر گازی را انجام دادید و مطمئن شدید کولر گازی ایمن است، باید خسارات را ارزیابی کنید. زیان های وارده از درختان افتاده و یا زباله های دیگر را بررسی کنید.

هنگامی که طوفان رخ می دهد، مقذاری آب به همراه ذرات معلق و آلودگی ها با خود حمل می کند که می تواند وارد یاتاقان و موتور شود و باعث بروز مشکلاتی شود، اما شما می توانید از آسیب های فاجعه بار آینده به سیستم کولر گازی جلوگیری کنید. تکنسین های ماهر کولر گازی می توانند به شما در ارزیابی آسیب های وارده کمک کند.

از انجایی که ممکن است برخی مشکلات ناشی از طوفان و باد و باران تا مدت ها بوجود نیاید و شما متوجه نشوید، بهتر است که هر سه ماه یکبار از یک تکنسین ماهر کولر گازی بخواهید تا سیستم کولر گازی و داکت اسپلیت شما را بازرسی و بررسی نماید تا از بروز مشکلات جدی جلوگیری  کند

نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی گری