کولر گازی گری

مزایای صرفه جویی در انرژی با کولر گازی اینورتر

بزرگترین مزیت سیستم های کولر گازی و داکت اسپلیت اینورتر Inverter صرفه جویی در انرژی است. با فن آوری اینورتر، سیستم کولر گازی و داکت اسپلیت می تواند قدرت خروجی خود را به طور دقیق حفظ دمای اتاق تغییر دهد. فن آوری اینورتر همچنین قادر به راهاندازی قوی می شود که به شما امکان می دهد تا خنک شدن سریع را تا 25٪ سریعتر از سیستم تهویه مطبوع معمولی لذت ببرید.

تکنولوژی اینورتر در سیستم های کولر گازی و داکت اسپلیت

تکنولوژی نوآورانه اینورتر به طور همزمان توان مصرفی بالا و کارایی بالا را به دست می آورد.

کنترل اینورتر به سرعت با افزایش فرکانس عملکرد کمپرسور به دمای مورد نظر می رسد. هنگامی که درجه حرارت به دست می آید، کنترل اینورتر سرعت چرخش کمپرسور (فرکانس) را تنظیم می کند تا به طور موثر نگهداری دقیق دما بدون مصرف انرژی بیش از حد حفظ شود. این امر موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و کنترل کارآمد و کارآمد می شود.

احساس راحتی و آسایش مطلوب

فن آوری اینورتر کنترل دقیق دمای اتاق را حفظ می کند و یک محیط راحت را ایجاد می کند. در واحد های متعارف، کمپرسور روشن / خاموش می شود تا به درجه حرارت مطلوب اتاق برسد. این باعث نوسان زیاد در دمای داخلی می شود.

با فن آوری اینورتر، قدرت کمپرسور به جای قطع شدن کاهش می یابد و این امر کنترل برتر را در حفظ درجه حرارت مطلوب فراهم می کند. با پایان دادن به عملیات روشن / خاموش کمپرسور، این تکنولوژی نیز میزان نویز را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه

اینورتر دارای عملیات صرفه جویی در انرژی است که مصرف انرژی سالانه را تا 40٪ در مقایسه با واحدهای متعارف کاهش می دهد. سطح متغیر قدرت کمپرسور اجازه می دهد تا به طور مساوی دمای اتاق را حفظ کند، بنابراین انرژی کمتری صرف می شود. علاوه بر این، بدون افزایش / خاموش کردن عملیات کمپرسور، کمپرسور می تواند با کمترین مقدار 1.5 کیلو وات، صرفه جویی در یک بسته نرم افزاری از انرژی کار کند.

نمایندگی فروش کولر گازی اسپلیت گری