نوآوری در تکنولوژی HVAC نه تنها محصولات و خدماتی را که حرفه ای های صنعت ارائه می دهند تبدیل کرده اند. آنها نیز واقعا شیوه زندگی ما را تغییر می دهند. خانه های ما در حال تبدیل شدن به "هوشمندانه" و کارآمد هستند و صاحبان خانه کنترل بیشتر بر سیستم های شخصی سازی فضاهای داخلی را به دست می آورند.

چطوره؟

3 راه  فناوری HVAC زندگی ما را تغییر داده است

    1. ترموستات هوشمند برای شما کار می کنند

دماسنج هوشمند AC HVAC Technology

آیا می توانید تصور کنید چندین بار در طی سالی که مجبورید تنظیم و ترموستات را دوباره تنظیم کنید؟ پیش از نسل جدیدی از محصولات، بسیاری از خانواده ها، ترموستات را به طور مداوم در آب و هوای گرم و سرد فقط به راحتی می گیرند.

در حال حاضر، فن آوری های جدید HVAC مانند ترموستات هوشمند دارای سنسورهایی هستند که می توانند درجه حرارت (و فعالیت) را در تمام خانه بر اساس یک اتاق جداگانه تشخیص دهند و تنظیمات را به صورت دلخواه انجام دهند. سنسورهای فعالیت بسیار ارزشمند هستند، به ویژه هنگامی که شما اتاق خاصی از خانه خود دارید که اغلب مورد استفاده قرار نمی گیرد.

    1. برنامه ها اجازه می دهد زمانی که شما از خانه دور می شوید تنظیمات را تنظیم کنید

سنسورهای HVAC می توانند در صورت نیاز به تعمیرات فن آوری hvac

چند سال پیش، به نظر می رسید یک مفهوم دیوانه بود که شما می توانیدسیستم های تهویه مطبوع را از کار و یا زمانی که در خانه هستید، مدیریت کنید. اما الان نه! گوشی های هوشمند چیزهای زیادی در مورد زندگی ما تغییر کرده اند، از جمله نحوه کنترل سیستم های HVAC ما.

برخی از ترموستات هوشمند توانایی کنترل از راه دور توسط برنامه ای که در تلفن هوشمند خود نصب می کنید. برنامه محصول نه تنها به شما اجازه تنظیم تنظیمات درجه حرارت (می گویند زمانی که شما برای تعطیلات آخر هفته بروید و به خانه برگردید) بلکه سیستم تهویه هوا یا سیستم های گرمایشی را روشن یا خاموش کنید. این فناوری کارآمد و صرفه جویی در هزینه است، به ویژه اگر شما سفر زیادی انجام دهید و سیستم HVAC خود را همیشه اجرا کنید. اتوماسیون آینده مالکیت خانه است.

    1. سنسورها باعث می شود که صاحبان خانه بیشتر درباره تعمیرات اقدام کنند

سنسورهای HVAC می توانند در صورت نیاز به تعمیرات فن آوری hvac

آیا می خواهید آینده را پیش بینی کنید؟ خوب، آخرین نوآوری در تکنولوژی HVAC LifeWhere این کار را انجام می دهد. با سنسورهای تهویه مطبوع، کوره و پمپ های شستشو، توانایی نظارت بر سیستم های شما قبل از وقوع حملات فاجعه شروع به ورود به بازار می کند.

این فن آوری جدید توانایی پیش بینی شکست های نرم افزاری را پیش از وقوع آن دارد. با تجزیه و تحلیل پیش بینی شده، این فن آوری به طور مستمر سیستم HVAC را نظارت می کند و قبل از خرابی، با تکنسین های خدمات تماس می گیرد. این یک موفقیت واقعی برای صاحب خانه ها است و به خانواده ها کمک می کند تا در مورد تعمیرات جزئی قبل از تعمیرات عمده مورد نیاز بیشتر فعالانه.

از ارسال هشدار زمانی که مبرد در کمپرسور پایین است به هشدارهای دیگر که می تواند بگویید اگر یک پمپ مخزن در مورد شکستن (امیدوارم در طول باران شدید)، این فن آوری جدید HVAC گام بزرگ در کنترل هزینه ها و کمک به گسترش طول عمر یکی از مهمترین سیستم ها در خانه شماست. این محصول / خدمات پیشرفته با نام تجاری جدید و فقط برای صاحب خانه ها در ایالات متحده در دسترس است، اما به دلیل ارزش منحصر به فرد آن به صاحبان خانه، گسترش یافته است.

هنوز هیجان زده ای؟ همانطور که فن آوری همچنان بخش های بسیاری از زندگی ما را فرا می گیرد، صاحبان خانه مزایای راه حل های نوآورانه برای سیستم های ضروری خانه ما را به دست می آورند.

تعمیرگاه 24 ساعته برتر در Tampa Bay - Easy AC

آسان A / C دارای طیف گسترده ای از محصولات و خدمات برای نیازهای خود را برای سیستم های تهویه مطبوع. و اطمینان حاصل کنید که اطلاعاتی را که در مورد سیستم های تهویه مطبوع نیاز دارید در اینجانگه دارید . از کیفیت هوا تا بهره وری انرژی و بیشتر، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.