درباره کولر گازی گری

هشدارهای هیدرولیک و هیدرولیکی شما نباید رد شود تا یک تکنسین تماس بگیرید

واحد های قدیمی تر HVAC مدل به طور طبیعی پر سر و صدا از نسخه های مدرن تر است. با این حال، هنوز از سیستم تهویه مطبوع شما وجود دارد که شما هرگز نباید نادیده بگیرید. بعضی از آنها ممکن است نشانه هایی از مشکلات جزئی است که می تواند در صورت عدم پاسخگویی به مسائل پر هزینه تر رشد کند. نادیده گرفتن این نشانه های اولیه از یک مشکل متداوم می تواند منجر به مسائل بزرگتر، تعمیرات پرهزینه و حتی جایگزینی شود.

در اینجا هشت صدای مورد نیاز است که شما را به تماس با تکنسین های خدمات خود دعوت کنید تا واحد را بررسی کنید.

کلانک

این صدا معمولا نشانه ای از وجود یک بخش شل یا شکسته در واحد است. تیغه فن فضای باز یا دمنده داخلی ممکن است از تعادل نباشد، و باعث می شود که آنها در مقابل سایر قسمت ها ضربه بزنند. این نیز ممکن است نشانه یک کمپرسور شل یا شکست در برخی از بخش های مهر و موم شده است. عناصر شل شده یا شکسته می توانند آسیب بیشتری در واحد ایجاد کنند.

وزوز

سر و صدای وزوز ممکن است به چندین چیز اشاره کند، از جمله آوار در واحد داخلی و یا در فضای باز، قطعات شل، فن خنک کننده در فضای باز و خارج از تیغه فن متعادل. سر و صدای وزوز نیز می تواند به این معنی باشد که زمان خنک کننده خود را تمیز کرده یا فیلتر هوا را تغییر دهد . سایر علل احتمالی صدا عبارتند از نشت مبرد و دمنده نابود شده.

هومینگ

Humming می تواند یک بخش شل در سیستم تهویه مطبوع یا مبرد، یا سیم مسی باشد. در صورت عدم کنترل، می تواند مشکلات تعمیر و نگهداری بیش از حد در طول عمر واحد منجر شود. اگر یک کمپرسور صدای فراگیر ایجاد صدای بلند و همچنین نمی تواند شروع شود، ممکن است موتور شما دارای مشکل باشد.

درهم و برهم زدن

صدای ضرب و شتم و کوبیدن شایع است زمانی که موتور و یا دمنده در داخل واحد HVAC شما مشکلی دارند. انفجار بیدار نشان می دهد که یک جزء در حال سقوط است، قطع شده یا شکسته شده است. حتی ممکن است که چرخ دنده نیز ناشی از یک ضربه گیر ناهموار باشد، حتی اگر توپ های موتور نیز باعث ایجاد صدا شوند. در صورتی که این موتور باشد، یک تکنسین واجد شرایط باید بلافاصله به آن بپردازد تا از سوختن موتور جلوگیری شود.

جیغ کشیدن

کمربندهای بد یا مشکلات بلبرینگ موتور می توانند باعث ایجاد صدای جادویی در داخل دمنده شوند. لازم است که کمربند را قبل از اینکه کرک یا خرابی رخ می دهد جایگزین کنید، زیرا هنگامی که دمنده خود را خاموش می کند، تبدیل نمی شود. اگر این اتفاق در اواسط شب رخ دهد، شما می توانید به عنوان یک تکنسین تعمیرات برای کمک به خانواده خود ناراحت باشید.

ترسناک

یک صدای متمایز و متفاوت از صدای جیغ کشیدن، گریه است که نتیجه یک موتور دمنده خشک است. موتورها با یک واحد HVAC به طور مرتب روغنکاری می کنند تا این واحد بتواند عمل کند. برخی از واحدهای دارای پورت نفتی برای روانکاری هستند که یک تکنسین برای استفاده از روغن مناسب برای حفظ روانکاری سیستم استفاده می کند.

جیغ زدن

سوت زدن بالا، که گاهی اوقات فریاد می زند، از تهویه مطبوع خود یک سیگنال حیاتی است. این بیشتر از یک نشت مبرد منجر می شود. شما باید سیستم تهویه مطبوع را خاموش کنید و بلافاصله با تکنسین تماس بگیرید. مشکل نه تنها می تواند تهویه مطبوع را نابود کند بلکه تهدیدی برای سلامت خانواده شما نیز می باشد. این همچنین یک فشار داخلی بالا را نشان می دهد که چیز خوبی نیست. این وضعیت می تواند خطرناک باشد اگر سنسور در زمان خاموش کردن دمنده را خاموش کند.

کلیک کردن برای تلفن های موبایل

با کلیک بر روی صدا تولید می شود زمانی که سیستم تهویه مطبوع خاموش است و روشن است. یک کلیک مکرر نشان دهنده یک کنتاکت معیوب است. خرابی در کنترل الکتریکی و یا اتصال اشتباه ممکن است به طور مداوم باعث رله به زمان می شود.

در صورتی که هر صدای ناگوار دیگری از HVAC خود را متوجه شوید، اولین اقدام احتیاطی که باید انجام دهید این است که سیستم را خاموش کنید و برای کمک به یک حرفه ای با تجربه تماس بگیرید. تکنسین های واجد شرایط شرکت HVAC می توانند به شما در هر زمانی از روز یا شب کمک کنند. برای شروع، اینجا را کلیک کنید .