اسپلیت 30000 Q2matic کیومتیک گری

 

ارسال کولر گازی از بانهارسال سریع   بهترین قیمت کولر گازی بانهتضمین بهترین قیمت    تست کولر گازی بانه7 روز مهلت تست     اصل بودن کولر گازی بانهضمانت اصل بودن کالا     قیمت کولر گازی بانهپرداخت در محل

 

کولر گازی گری Q2Matic 30000

چنانچه به دنبال  خرید سیستم خنک کننده  و تهویه هوا با سطح کارایی والبته کیفیت بی نظیر هستید ، ما به شما محصولات حرارتی و برودتی گری را پیشنهاد می دهیم . در ادامه به بررسی ویژگی ها و معرفی اسپلیت 30000 Q2matic گری می پردازیم  با فروشگاه گری به روز همراه باشید ….

اسپلیت 30000 Q2matic گری

همان طور که می دانید ؛ محصولات گری در بازار پر رونق محصولات خانگی و خنک کننده از اعتبار و جایگاه ویژه ای بر خوردار هستند. این سیستم خنک کننده (H30H1)Q2,Matic ،  خاص مناطق با آب و هوای معتدل می باشد و  کمپرسوری با توان بالا  (T1) در ساختار اصلی آن به کار رفته  است .

کولر30000  کیومتیک گری دارای کلاس انرژیB می باشد . این محصول  با چندین ظرفیت  متفاوت در بازار موجود است . به طور کلی ،ظرفیت 30000 برای فضایی در حدود 55 متر مربع ؛36000 در فضای 65 متر مربعی ؛ و با قابلیت ایجاد هوای سرد و گرم متناسب با فصول سال به کار گرفته می شوند . توجه داشته باشید که هر نوع از این سیستم خنک کننده با ارتفاع سقف  در حدود 8/2 متر نصب می شوند .

ویژگی های اسپلیت 30000 Q2matic

کولر 30000 گری  امکاناتی همچون  ؛ فیلترهای تصفیه کننده هوا (فیلتر سلامتی)؛طراحی شیک و بسیار مدرن با نمایشگر دیجیتال پنل وامکان لوله کشی طولانی ؛  کمپرسور قطع و وصلی  و ….می باشد .

مشخصات کولر گازی 30000  کیومتیک گری

  • نوع کولر: دیواری

  • گاز مبرد : R22

  • شرایط کارکرد : معتدل

خدمات پس از فروش

این سیستم خنک کننده نیز همانند سایر محصولات گری ، دارای خدمات پس از فروش می باشد . کولر 30000 گری مدل Q2,Matic H30H1  از نصب رایگان ندارد  و بعلاوه دارای 2 سال گارانتی برای قطعات کولر و 5 سال برای کمپرسور این سیستم از طرف شرکت تولید کننده در نظر گرفته شده است .

خرید اسپلیت 30000 Q2matic گری از فروشگاه گری

چنانچه به دنبال خرید کولرگازی و اسپیلت هستید فروشگاه گری  به روز عرضه کننده برترین برندهای کولرگازی در خدمت شما عزیزان در سراسر ایران می باشد ؛ می توانید با وب سایت گری به روز تماس بگیرید .

  • ارسال کولرگازی از فروشگاه گری, خرید اسپلیت از فروشگاه گری, خرید اسپیلت از فروشگاه گری, خرید کولرگازی گری فروشگاه گری, خرید و ارسال کولرگازی از فروشگاه گری, فروش اسپلیت 30000 Q2matic به قیمت فروشگاه گری, قیمت اسپلیت 30000 Q2matic در فروشگاه گری, قیمت اسپیلت در  فروشگاه گری, کولرگازی گری دیواری در فروشگاه گری, نمایندگی کولرگازی گری در  فروشگاه گری

 

به دلیل نواسانات بازار ارز جهت دریافت قیمت دقیق محصولات قبل از ثبت سفارش حتما تماس بگیرید.