درباره کولر گازی گری

 سیستم تقسیم کانال Gree U-Match II جدیدترین نسل از تکنولوژی های مدرن برای افزایش بهره وری و ایجاد محیطی راحت تر استفاده می کند. تهویه مطبوع کانال Gree U-Match می تواند دمای راحت در اتاق با یک منطقه بزرگ را به دلیل کمپرسورهای با کارایی بالا و قدرتمند حفظ کند.

تهویه مطبوع کانال Gree U-Match برای خنک کننده، حرارت دادن، تهویه و رطوبت استفاده می شود. علاوه بر این، تهویه مطبوع از طریق حالت اتوماتیک ارائه می شود که عملیات آن توسط یک ریزپردازنده ارائه می شود که حالت مطلوب را در دمای خاصی از هوا در اتاق انتخاب می کند. برای راحتی مصرف کنندگان، تهویه هوا نیز یک تایمر دارد.

حفاظت ضد خوردگی در بلوک در فضای باز Gree U-Match با کمک پوشش های ویژه مسکن و کندانسر، باعث ایجاد زنگ زدگی حتی در یک محیط مرطوب می شود. فن آوری های مورد استفاده و راه حل های نوین طراحی شده، ویژگی های نویز تهویه مطبوع Gree U-Match را به طور قابل توجهی کاهش داده است.

سری نیمه صنعتی U-Match II - سیستم های تهویه مطبوع با بلوک های فضای باز جهانی، که می تواند بلوک داخلی کانال یا نوع کاست را از عملکرد مربوطه متصل کند. طول مسیر به 50 متر افزایش یافت.

فاصله بین بلوک های فضای باز و داخلی می تواند تا 50 متر باشد، و از راه دور سیمی می توان از 10 متر به بلوک داخلی برداشته شود. پمپ تخلیه داخلی از نوع کاست و کانال است.

بلوک های داخل محفظه کاست و نوع کانال با یک پمپ تخلیه داخلی ساخته شده است که انتخاب مکان و نصب را آسان می کند. ارتفاع بلند شدن میعانات می تواند به 1100 میلیمتر برسد.


 

* مشخصات، ظاهر و تجهیزات کالا را می توان توسط تولید کننده یک طرفه تغییر داد. تصویر محصول ممکن است کمی از اصل متفاوت باشد. اگر درمورد صحیح ویژگی ها شک دارید، لطفا با مدیر تماس بگیرید.