کولر گازی گری Accent 12000 

مشخصات کلیدی:

 • سطح صدای پایین

 • قدرت پرتاب باد فوق العاده زیاد

 • طراحی منحصر بفرد و زیبا

  ویژگی ها

  مشخصات کلی

  نوع گاز (مبرد) :R22
  اینورتر :

  مشخصات فنی

  عملکرد :سرمایش و گرمایش
  ریموت کنترل :

  تــوضیحات کامــل

  کولرگازی روتاری گری GREE SPLET ACCENT-J12H1

  کولرگازی گری با ظرفیت 12000 بی تی یو

  شرح کوتاه : 

  شرکت گری یکی از برند هایی است که که در زمینه ی ساخت کولر های گازی در طول چند سال اخیر به پیشرفت های بالایی دست یافته است و توانسته است تا حد زیادی بازار را در اختیار خود بگیرید.کولرهای این کمپانی نسبت به سایر برند ها از تنوع بیشتری هم در طراحی ظاهری و هم در ظرفیت برخوردار است.این شرکت کولر های خود را در مدل های تروپیکال و غیر تروپبکال و کمپرسور های متفاوت وارد بازار کرده است تا تقریبا برای هر منطقه از نظر اب و هوایی بتواند کولری خاص همان منطقه را به کاربران عرضه کند.یکی از عوامل مهم در انتخاب یک کولر توسط کاربران کارایی و مقدار مصرف ان است زیرا با توجه و قیمت های امروزه ی منابع استفاده از وسایل با مصرف بالا اصلا مقرون به صرفه نخواهد بود.

   

   

  کوارگازی 12000 گری

   

  گری این کولر خود را با ظرفیت 12000 BTU وارد بازار کرده است که با توجه به این ظرفیت برای شرایط عادی و استاندارد و در مصارف خانگی قابلیت پوشش مساحتی در حدود 45 متری را دارد.این کولر بسیار کم مصرف هست و قدرت سرد کنندگی بالای ان میتواند همواره دمایی مناسب را برای شما مهیا کند تا حتی در گرمترین روزهای سال از خنکی خانه ی خود لذت ببرید.این کولر نیز مانند سایر کولرها میتواند جریان هوا را در چهار جهت پخش کند و به این ترتیب هر نقطه را که مایلید به طور ویژه ای خنک کردید.

   

   

  کولرگازی 12000 گری

  کمپرسور این کولر از نوع روتاری طراحی شده است که همین امر موجب افزایش بازدهی و در نتیجه کم مصرف بودن ان میشود.سرمای بالای تولید شده توسط این کمپرسور باعث میشود که در مناطق معتدله کارایی داشته باشد.در کنار این ویژگی منحصر به فرد همچنین موتور ان از نوع T1  و یا همان غیر تروپیکال میباشد که برای مناطق گرم طراحی نشده و توانایی تحمل دما تا 47 درجه را داراست.این کولر دارای فیلتر تصفیه ی هوا میباشد که تا حد زیادی ذزات معلق را از هوای ورودی جدا و در نهایت هوایی بسیار تمیز و عاری از هر گونه بوی بد را در اختبار شما قرار میدهد.

  حالت خواب این کولر با کاهش صدای کولر و همچنین تنظیم دمای خود کار خوابی بسیار ارامش بخش را برای شما فراهم میکند.همچنین حالت راه اندازی مجدد نیز این امکان را به شما میدهد که هر باره نیازی به تنظیمات مجدد کولر نداشته باشید این ویژگی بخصوص در مواقع قطع برق میتواند بسیار حائز اهمیت باشد.

  کولر گازی 12000 گری سری اکسنت


   

  یکی از کولر گازی های با کیفیت و خوش قیمتی که توسط برند معتبر گری GREE تولید شده است، کولر گازی 12000 J12H1 سری اکسنت ACCENT می باشد. کولر گازی گری با عملکرد سرمایشی گرمایشی که دارد می تواند در هر دو فصل سرد و گرم مورد استفاده قرار گیرد. لازم به ذکر است که این مدل کولر گازی از نوع دیواری می باشد واز دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است . پنل بیرونی کولر گازی در بیرون از محل مورد نظر نصب می گردد و پنل داخلی نیز د راتاق و سالن مورد نظر نصب می شود. این مدل کولرگازی با ظرفیت سرمایشی 12000BTU می تواند متراژی با مساحت 10 تا 25 متر مربع را خنک گرداند و در این مکان ها بهترین عملکرد را داشته باشد. کولر گازی J12H1 با ظرفیت سرمایشی 12000btu بیشتر برای اتاق خواب و یا سالن های کوچک به کار می رود. کولر گازی دیواری گری 12000 از توابع و امکانات مختلفی نظیر حالت خواب و تایمر 24 ساعته و سیستم سرمایش سریع بهره می برد که متناسب با شرایط میتوان هر کدام را فعال کرد. مجهز بودن کولر گازی 12 هزار گری به فیلتر ضد گرد و غبار و فیلتر آنتی باکتریال هوای انتشار داده شده را سالم و عاری از هر گونه گرد و غبار می کند تا هوایی سالم را استنشاق کنید. قابلیت پاک کنندگی خودکار پنل داخلی ویژگی خاصی است که از تشکیل و تکثیر باکتری و میکروب ها داخل پنل داخلی جلوگیری می کند. چرا که محیط های مرطوب بهترین مکان برای تولید و تکثیر باکتر یها و میکروب می باشد اما قابلیت پاک کنندگی خودکار از ایجاد چنین شرایطی جلوگیری می کند.

   

  کمپرسور روتاری کولر گازی سری اکسنت

  برای خرید کولر گازی بادی ابتدا ظرفیت مناسب کولر گازی را با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه و مساحت مکان مورد نظر، تعداد افراد و تعداد وسایل گرمازا و تعداد پنجره ها و نحوه ی کاربری محل و ... تعیین کرد. بعد از اینکه ظرفیت سرمایشی متناسب با شرایط خود را تعیین نمودید ، می توانید کولر گازی مورد نظرتان را انتاخاب نمایید و سپس ناحیه ی کاربرد کولر گازی را با شرایط آب و هوایی منطقه ی خود تطبیق دهید و د رنهایت کولر گازی را بخرید. کولر گازی 12000 گری سری اکسنت مدل j12h1 دارای ناحیه ی کاربرد H1 است و متناسب با شرایط آب و هوایی معتدل و مرطوب می باشد. کمپرسور این کولر گازی ار نوع روتاری بوده و عملکردی با کیفیت و قدرتمند را به همراه دارد تا جایی که با وجود عدم پشتیبانی از قابلیت اینورتر باز هم در سری کولر گازی های کم مصرف قرار دارد و میزان صدای بسیار کمی دارد. گاز مصرفی کولر گازی 12000 گری سری اکسنت از نوع r22 است، این گاز با توجه به مصرف کمتر انرژی و صدای کمتری که دارد به دوستدار محیط زیست معرفی شده است.