تهویه مطبوع و پمپ حرارتی

این که آیا شما در بازار برای یک سیستم تهویه مطبوع جدید هستید یا می خواهید سیستم فعلی خود را بهتر درک کنید، مفید است که مبانی نحوه کارکرد سیستم تهویه مطبوع را بیاموزید. در این مقاله ما به شما درباره شش اجزای اصلی سیستم تهویه مطبوع خود، و همچنین برخی از حقایق در مورد SEER و بهبود کارایی اخیر تدریس می کنیم. اطلاعات زیر مربوط به تهویه مطبوع در فورت مایرز، کیپ کورال ، لیهای Acres، Sanibel، فورت مایرز ساحل، استرو ، Bonita اسپرینگز ، ناپل ، Punta Gorda و مناطق پورت شارلوت در جنوب غربی فلوریدا است.

بهبود کارایی تهویه مطبوع

سیستم تهویه مطبوع و سیستم های پمپ گرما در 15 سال گذشته به طور قابل توجهی تغییر کرده است. در آن زمان، بهره وری به عنوان اولویت بالا مورد توجه قرار نگرفت، زیرا هزینه برق و هزینه های خنک کننده کم بود. یک سیستم تهویه مطبوع با 10 SEER (نسبت بهره وری انرژی فصلی) در آن زمان کارایی بالایی داشت.

درباره SEER

نسبت مصرف انرژی فصلی (SEER)، میزان مصرف آب خنک کننده و خنک کننده پمپ را اندازه گیری می کند. SEER با تقسیم خروجی خنک کننده توسط مصرف برق محاسبه می شود. یک SEER بالاتر نسبت به مصرف برق پایین تر است. سیستم های تهویه مطبوع مرکزی در حال حاضر رتبه های بهره وری را تا 20 SEER و فراتر از آن دارند. این نمودار هزینه خنک کننده برای واحد های مختلف SEER را نشان می دهد.

نمودار - هزینه های نسبی انرژی برای تهویه هوا

مقررات دولت فدرال نیازمند تولیدکنندگان تولید واحدهای بهره وری بالایی هستند. امروز، حداقل رتبه SEER برای سیستم تهویه مطبوع جدید مسکونی 14 SEER است. با این حال، یک سیستم 16 SEER، "نقطه شیرین" برای صرفه جویی انرژی در مقایسه با هزینه اولیه سرمایه گذاری است. همانطور که در نمودار بالا مشاهده می کنید، یک سیستم تهویه مطبوع 16 SEER یک مقدار خنک کننده را به عنوان یک واحد 8 واحد SEER برای نصف هزینه برق فراهم می کند.

سیستم های SEER بزرگتر مزایای بیشتری را از طریق صرفه جویی در انرژی صرف می کنند. برخی از این مزایا عبارتند از: کنترل رطوبت، بهبود کیفیت هوای داخل ساختمان و توانایی حفظ دمای ثابت در خانه شما.

بسیاری از مردم در منطقه ما به سیستم های تهویه مطبوع مرکزی به عنوان پمپ های گرما اشاره می کنند. در حالی که از لحاظ فنی صحت دارد، اکثر سیستم های مرکزی تهویه مطبوع در جنوب غربی فلوریدا از تکنولوژی پمپ گرما برای خانه های خود استفاده نمی کنند. بعدا در این مقاله درباره این مطلب صحبت خواهیم کرد.

تولید کنندگان تهویه مطبوع مجبور شدند مجددا طراحی واحد مرکزی تهویه مطبوع خود را به منظور دستیابی به سطوح بالاتر بهره وری. یکی از راه های افزایش کارآیی این بود که حجم هواگیرها و خازن ها را افزایش دهد. این مساحت سطح کویل های مبرد را به حداکثر می رساند که گرما را در خانه جذب می کند و آن را به داخل کویل کندانسور خارج می کند.

رها کردن R22

سیستم های تهویه مطبوع قدیمی از یک مبرد مایع به نام R22 استفاده می کنند. مقررات فدرال اخیر از گاز خنک کننده R22 اجتناب کرد؛ زیرا این امر تا حدودی مسئول تخلیه لایه اوزون است و بنابراین به گرم شدن کره زمین کمک می کند.

در گذشته، هنگام تعویض یک سیستم تهویه مطبوع، نصب کنندگان خطوط مبرد را خنک کرده و "R22" گاز را به اتمسفر بریزند. امروز ما مجبوریم سیستم ها را از بین ببریم تا گاز مبرد را به دست بیاوریم و آن را در جو قرار ندهیم. کلیه سیستم های تهویه مطبوع مرکزی مرکزی جدید مورد نیاز برای استفاده از مبرد R410A سازگار با محیط زیست است که تأثیری بر روی ازن به عنوان R-22 ندارد.

شش اجزای اصلی یک سیستم تهویه مطبوع خانگی

یک تهویه مطبوع مرکزی در خانه دارای شش اجزای اصلی است. آنها به شرح زیر هستند:

1. ترموستات

Trane ComfortLink II ترموستات هوشمند

Trane ComfortLink II ترموستات هوشمند

ترموستات مغز مرکزی تهویه مطبوع شما است. این دما در خانه شما را حس می کند و زمانی که درجه حرارت به نقطه تنظیم می رسد، سیگنال را برای سیستم روشن می کند. ترموستات قدیمی تر اجازه می دهد که درجه حرارت تا چهار درجه بین چرخه های روشن و خاموش افزایش یابد. امروزه ما ترموستات داریم که نوسانات دما را بین و خاموش می کند و تفاوت را به میزان یک درجه کاهش می دهد.

برخی از ساکنان جنوب غربی فلوریدا رطوبت را برای کنترل رطوبت نصب می کنند. در حالی که اجازه می دهد درجه حرارت در خانه خود را به افزایش، آنها امیدوارند که حفظ سطح رطوبت نگه داشتن قالب و کپک از رشد.

 Humidistats به طور گسترده ای سوء استفاده و سوءاستفاده می شود. برای حفظ یک سطح رطوبت خاص در پورت شارلوت، پونتا گوردا، کیپ کورال، فورت مایرز از جمله سائلی سینیبل و فورت میرز ساحل، لای هریکس، استرو، بونیتا اسپرینگز و مناطق ناپل، جایی که رطوبت بالا را تجربه می کنیم، رطوبت می تواند دمای پایین را کنترل کند برای تنظیم سطح رطوبت، زیر سطح تنظیم شده است. این به معنای "سقوط" است و می تواند خانه شما را به راحتی خنک کند.

امروز ما ترموستات با کنترل رطوبت ساخته شده است. این ترموستات هوشمند همچنین دارای قابلیت های WIFI است، بنابراین شما می توانید دمای خانه خود را از هر نقطه از جهان - تا زمانی که شما اتصال به اینترنت است.

2. خازن

خنک کننده Trane XV20iخنک کننده Trane XV20i

اگر ترموستات مغز یک تهویه مطبوع مرکزی باشد، خازن قلب است. کندانسور واحد فشرده ای است که کمپرسور و کویل کندانسور را در آن قرار می دهد. کار کمپرسور این است که گاز مبرد را جذب کند که گرما را در خانه شما جذب کرده و حرارت را به محیط خارج منتقل کند. گاز خنک کننده در حال حاضر یک مایع است که به خانه باز می گردد تا گرما بیشتری را جذب کند.

3. هواگیر

Trane Hyperion Air Handler

Trane Hyperion Air Handler

در انشعاب بدن انسان ما، دستگیر کننده هوا شبیه به ریه ها است. دستگیره هوا احتمالا در داخل خانه شما قرار دارد، اما می تواند در اتاق زیر شیروانی یا گاراژ شما باشد. کار اصلی آن حذف گرما و رطوبت از خانه شما و جایگزینی آن با هوای خنک و تهویه مطبوع است. 

پس از اینکه خازن خنک کننده گاز مبرد را به مایع منتقل می کند، مایع به کارگر هوا منتقل می شود. در آنجا یک فن تهیه می کند هوای گرم را از داخل خانه در امتداد یک سیم پیچ تبخیری که گرما را جذب می کند. به عنوان مبرد مایع گرما را از خانه جذب می کند، آن را به یک گاز داغ تبدیل می کند. گاز مبرد منجمد به خازن خارجی منتقل می شود.  این فرایند تا زمانی که درجه حرارت خانه به دمای ترموستات خنک می شود تکرار می شود.

4. Ductwork

دودکش

سیستم تهویه هوا سیستم تهویه مطبوع است. موتور هوای دستگیره هوا را از طریق کوره های بازگشتی، که معمولا در سقف خانه شما قرار دارد، جابجا می شود. هوای گرم از طریق کانال بازگشتی، توسط کانال انعطاف پذیر، به کارگر هوا و در سراسر کویل اواپراتور که در آن به خنک کننده خنک کننده منتقل می شود، حرکت می کند. این روند همچنین رطوبت را از بین می برد زیرا رطوبت از هوای گرم تشکیل شده در سیم پیچ اواپراتور است. این رطوبت در خارج تخلیه می شود. هوا خنک شده از طریق مجرای تهویه به عقب برای ارائه کوره و در فضای تهویه مطبوع.

5. تصفیه هوا

اثر Trane Clean - آسم و آلرژی دوستانه خبره

Trane Clean Effects پاک کننده هوا

تصفیه کلیه یک سیستم مرکزی تهویه مطبوع مرکزی است. یک فیلتر در نمایندگی بازگشت یا قبل از ورود به هواگیران نصب شده است. هدف این فیلتر این است که گرد و غبار، انفجار یا سایر مواد ذرات را جذب کند و از گردش در خانه شما جلوگیری کند. 

فیلترهای هوای قدیمی تر کمی بیشتر از جمع آوری ذرات گرد و غبار زیادی جمع آوری می کنند. اگر شما دارای چندین بازده و سقف بالا می توانید این فیلتر ها را تغییر دهید. تیم سبز FL توصیه می کند که فیلتر های موجود در کوره های بازگشت خود را چهار بار در سال تغییر دهید.

در چند سال گذشته، استانداردهای بازدهی ساخت خانه جدید، سازندگان را برای ساخت خانه هایی که بسیار محکم تر است و اجازه می دهد هوا تازه تر به داخل خانه شما اجازه می دهد. این باعث بالارفتن مسائل مربوط به کیفیت هوای داخل محوطه می شود زیرا شما در همان زمان همانند هوا در خانه تان پخش می شود. خوشبختانه چندین فیلتر هوای جدید با جریان بالا پلاستیکی وجود دارد که 100 بار بهتر از فیلتر می شوند. این فیلترهای هوای جدید را می توان در دستگاه تهویه هوا نصب کرد و فقط یک بار در سال نیاز به تغییر دارد.

گزینه های دیگر مانند چراغ های ماوراء بنفش و تصفیه کننده هوا REME وجود دارد. این روش های فیلتراسیون می تواند کیفیت هوا در محیط داخلی را بهبود بخشد، به خصوص برای افراد دارای مسائل تنفسی و آلرژی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات با کیفیت هوا در محیط داخلی اینجا کلیک کنید (لینک به صفحه کیفیت هوا در محیط داخلی)

6. گرمایش

بخاری الکتریکیبخاری الکتریکی

بسیاری از مردم از شمال به سیستم های تهویه مرکزی به عنوان پمپ های گرما اشاره می کنند. همانطور که از نام آن پیداست، پمپ های حرارتی از یک مکان به مکان دیگر گرما می کنند. اساسا یک پمپ گرما تهویه مطبوع به عقب میرود. یک تهویه مطبوع گرما در خانه شما را جذب می کند و گرما را خارج از محیط استفاده می کند با استفاده از یک چرخه یخچال. پمپ حرارتی این چرخه را تغییر می دهد. این گرما از هوای خارج جذب می کند و این گرما را به خانه شما انتقال می دهد. به منظور درک این مفهوم شما باید بدانید که حتی در هوا که به نظر می رسد سرد است، انرژی گرما وجود دارد. هنگامی که در خارج از سرما قرار دارد، پمپ های گرما قادر به استخراج گرما خارج و انتقال آن به داخل می باشند. هنگامی که خارج از گرما است، آنها این فرایند را به منظور جلوگیری از گرما ناخواسته در خارج از معکوس می کنند.

هزینه های گرمایش در فورت مایرز، کیپ کورال، لیخی اکریس، سانیبل، فورت مایرز ساحل، ناپل، استرو، بونیتا اسپرینگز، پورت شارلوت و پونتا گوردا هزینه کمتر از 5٪ هزینه های گرمایش و خنک سازی شما را نشان می دهد. در این مناطق، اکثر صاحبان خانه آنچه را که به عنوان "بخاری های بخاری برقی" یا "بخاری های مقاومت الکتریکی" شناخته می شوند نصب می کنند. تصور کنید یک توستر غول پیکر در دستگیرنده هوا خود را داشته باشید، و شما یک ایده بسیار خوبی در مورد چگونگی کار کارکنان بخاری برقی خواهید داشت.

هنگامی که شما نیاز به حرارت خانه خود را، بخاری برقی بخاری برای تولید حرارت. این روش گرمایی بسیار ناکارآمد است در مقایسه با یک پمپ گرما، اما با توجه به اینکه به ندرت خانه های گرم در جنوب غربی فلوریدا گرمایش می کنیم، هزینه های اضافی یک پمپ گرما در اکثر موارد ارزشش را ندارد. این بدان معنا نیست که ما پمپ های گرمایشی را به خصوص در شهرستان شارلوت نصب نکنیم. پمپ های حرارتی مرکزی فلوریدا و شمال فلوریدا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند که دمای زمستان بسیار پایین است.

تخمین های رایگان در مورد جایگزینی تهویه مطبوع

تیم سبز FL یک تکنسین خدمات متخصص را دارد که تجزیه و تحلیل رایگان و صادقانه از سلامت سیستم تهویه مطبوع خود را ارائه می دهد. تیم سبز سبز از یکپارچگی برخوردار است و ما قول میدهیم که با احترام به شما احترام بگذاریم - تاکتیک های فروش فشار بالا، فقط خدمات حرفه ای توسط تکنسین های متخصص. ما ارزیابی صادقانه سیستم شما و تعدادی از گزینه های مطابق با نیازهای تهویه مطبوع خاص خود را ارائه خواهیم داد. امروز با ما تماس بگیرید

شما همچنین می توانید قیمت تخمین زده شده برای یک سیستم تهویه مطبوع جدید آنلاین با ماشین حساب اعتبار AC رایگان ما .