Gree - هیبرید خورشیدی Inverter تهویه مطبوع (پمپ حرارتی)

 بارگیری بارگیریINQUIRE

فن آوری جدید اینورتر Gree Solar Hybrid این امکان را به شما می دهد تا انرژی طبیعی و آزاد را از خورشید به ارمغان بیاورد تا به شما کمک کند واحد تهویه مطبوع Gree Hi-wall خود را اجرا کنید. شما می توانید تا 97٪ از مصرف برق خود را صرفه جویی کنید * با سیستم ترکیبی خورشیدی Gree، به علاوه آن آسان است برای نصب و استفاده، بنابراین شما می توانید شروع به صرفه جویی در پول و کاهش مصرف انرژی خود را بدون هیچ زحمتی. پانل های خورشیدی (به صورت جداگانه فروخته می شود) توسط نصب کننده شما مستقیما به واحد فضای باز هدایت می شوند، این بدان معنی است که هیچ سوئیچ اضافی لازم نیست. هنگامی که سیستم راه اندازی شده، به سادگی روشن و لذت ببرید. این سیستم به طور خودکار از پانل های خورشیدی یا شبکه برحسب میزان نور آفتاب فعلی خنثی می شود، از حرارت و یا خنک کننده بدون وقفه لذت خواهید برد زیرا سیستم بدون درز با هیچ ورودی مورد نیاز کاربر تغییر نمی کند. 
اینورتر هیبرید خورشیدی چیست؟

در حالی که تهویه مطبوع اینورتر قوی تر است و انرژی کمتر از یک سیستم تهویه مطبوع با سرعت ثابت استفاده می شود، اینورتر جدید هیبرید خورشیدی Gree این را به سطح جدیدی از کارایی می دهد. اولین سیستم خورشیدی هیبریدی در جهان، شما را قادر می سازد انرژی خورشید را از طریق پانل های فتوولتائیک به قدرت DC تبدیل کند که بصورت مستقیم به طرف DC از اینورتر Gree تغذیه می شود. ترکیبی از تکنولوژی ترکیبی خورشیدی همراه با اینورتر Gree G10 به این معنی است که شما و خانواده تان می توانند از مزایای کنترل دما، سطح سر و صدای کمتر و در حال افزایش بهره وری انرژی لذت ببرید.

صرفه جویی در انرژی

با استفاده از ماژول کنترل پاورپوینت Gree (PSCM)، واحد هیدرولیک خورشیدی Hansol می تواند از انرژی خورشیدی DC تولید شده یا برق تولیدی AC تولید کند یا ترکیبی از هر دو به صورت مورد نیاز. این به این معنی است که بدون توجه به آب و هوا، راحتی بی وقفه خواهید داشت. PSCM انرژی خورشیدی را به همان اندازه که در دسترس است استفاده می کند و این انرژی خورشیدی به طور مستقیم جایگزین مقدار معادل انرژی AC از ارائه دهنده اصلی می شود. در شرایط مطلوب، این می تواند تا 97٪ از مصرف برق خود را ذخیره کند.

مستقیم به پانل های خورشیدی وصل می شود

هیبرید خورشیدی Gree مثل همه سیستم های تهویه مطبوع DC اینورتر با استفاده از قدرت DC به قدرت DC تبدیل می شود. جدید هیبرید خورشیدی Gree می تواند قدرت DC را مستقیما از پانل های خورشیدی بدون نیاز به یک اینورتر یا کنترل کننده گران بپذیرد. قدرت DC خورشیدی به طور مستقیم جایگزین برق اصلی توسط تامین کننده انرژی شما می شود. این می تواند هزینه های روزانه را کاهش دهد

  

  

  

بعد از طوفان، بازرسی خود را از طریق هوا

ما در اوج فصل طوفان ها قرار داریم و هنوز درجه حرارت بالا تابستان را تجربه می کنیم. از دست دادن قدرت و بودن بدون تهویه مطبوع می تواند با دمای تابستان تحریک شود. راه هایی وجود دارد که شما می توانید سیستم تهویه مطبوع خود را پس از طوفان بررسی کنید.

تهویه مطبوع

بعضی از چیزهایی که می توانید بعد از یک طوفان انجام دهید، بازنشانی آن و ارزیابی آسیب است.

 

در اینجا چگونگی تنظیم مجدد سیستم تهویه مطبوع خود را پس از قطع برق:

 

  • سیستم را در ترموستات خاموش کنید. این ترموستات را از خنک کننده متوقف می کند تا زمانی که قادر به باز کردن هر دو سوئیچ خارجی و داخلی نباشید.
  • فریب شکن برای AC به موقعیت "خاموش".
  • فریب بازکن
  • حدود 30 دقیقه صبر کنید در این 30 دقیقه، سیستم تهویه مطبوع شما تنظیم مجدد خواهد شد. در طول این زمان مطمئن شوید که ترموستات در موقعیت خاموش است. بعد از 30 دقیقه، ترموستات را خنک کنید و سیستم AC دوباره روشن شود.

 

پس از یک طوفان، زمانی که ایمن باشد، می خواهید این آسیب را ارزیابی کنید.

 

برای آسیب دیدن از درختان افتاده یا سایر آوارها بررسی کنید.

آب از طوفان ها مقدار زیادی از آلودگی ها و ذرات را که می توانند به وسیله ی یاتاقان در موتورها، کوپلینگ های آلوده، کار کنند، ایجاد می کنند و می توانند مشکلات ایجاد کنند که ممکن است بلافاصله رخ دهد، اما می توانند آسیب های فاجعه آمیزی در آینده به سیستم شما ایجاد کنند. بازرسی حرفه ای AC شما می تواند به شما در ارزیابی آسیب از آوار کمک کند.

 

شما همچنین می خواهید بررسی کنید که آیا هیچ گونه صدمه ای از سیل وجود دارد.

در حالی که اکثر واحدهای در فضای باز طراحی شده اند که مسئولیت رسیدگی به چیزهایی مانند باران، باد، سرما و گرما، طراحی شده اند که در آب غوطه ور نخواهند شد. شما می توانید بگویید که اگر در آب از آب علامت گذاری شده توسط خاک در آب غرق شده است. اگر این را مشاهده کنید، باید حرفه ای آن را بررسی کنید.

 

شما همچنین می خواهید اطمینان حاصل کنید که هیچ آسیب دود الکتریکی وجود دارد و این که مبرد و خطوط الکتریکی به طور مستقیم عمل می کنند.

 

از آنجایی که برخی از مسائل پس از طوفان ممکن است تا سال های بعد بوجود نیاید، همیشه یک ایده خوب است که یک حرفه ای سیستم شما را بررسی کند حتی اگر به نظر آسیب نرسد.

 

خانواده و متعلق به اداره، فارنهایت AC بوده است. شرکت گری افتخار در ارائه خدمات سریع و دوستانه با قیمت گذاری مقرون به صرفه و گارانتی تمام کار ما است. مقالاتی که به اشتراک می گذاریم، موارد مورد علاقه و مربوط به برخی سوالاتی است که ما در گذشته پاسخ داده ایم. اگر سوالی دارید یا مایل به قرار ملاقات هستید، لطفا با ما تماس بگیرید.