کولر گازی گری Accent 12000

کولر گازی گری Accent 12000 gree

·         سطح صدای پایین

·         قدرت پرتاب باد فوق العاده زیاد

·         طراحی منحصر بفرد و زیبا

مشخصات کولر گازی 12000 گری مدل J12H1

کولر گازی گری 12000 سری اکسنت مدل ACCENT-J12H1 ، یکی از کولر گازی های با دوام و با کیفیتی سات که توسط شرکت معتبر گری gree تولید و روانه ی بازار شده است .

کولر گازی گری 12000 ACCENT-J12H1 دارای فناوری خاصی به نام اینورتر می باشد و همانطور که می دانید این تکنولوژی باعث کاهش مصرف انرژی به میزان 30 تا 40% می شود .

این کولر گازی 12000 سری نکست گری از نوع کولر گازی دیواری می باشد و از دو پنل داخلی و خارجی تشکیل شده است . پنل خارجی که همان کندانسور است و در بیرون از اتاق و یا سالن قرار می گیرد و وظیفه ی خنک کردنِ گاز R22 را بر عهده دارد، پنل داخلی هم بر روی دیوار نصب می شود و مسئولیت اصلی آن وزشِ باد خنک و پخش کردن آن در محیط است .

مجهز بودن به کمپرسور اسکرول عملکرد بهینه و بی صدایی را برای کولر گازی 12000 گری در نظر گرفته است و بهره گیری از این کولر گازی باعث شده تا بیشترین کارایی وکم ترین میزان صدا را داشته باشد . گفتنی است که این کولر گازی متناسب با شرایط اب و هوایی معتدل و مرطوب T1 تولید شده است و از متراژ 10 تا 30 متر مربع پشتیبانی می کند .

قابلیت تنظیم سرعت فن در سه سطح کم و متوسط و زیاد را دارد و شما می توانید بسته به هوای محیط ، سرعت فن را در سطح مورد نظر خود قرار دهید . کولر گازی گری 12000  مدل ACCENT-J12H1 ، دارای عملکرد سرمایشی / گرمایشی می باشد و می توان در هر دو حالت سرد و گرم مورد استفاده قرار گیرد و با فرا رسیدن فصل تابستان می توان به عنوان کولر گازی و خنک کننده مورد استفاده قرار می گیرد و در فصل زمستان به عنوان وسیله ای گرما زا استفاده می شود .

توابع و امکاناتی که برای این کولر گازی در نظر گرفته شده است ، شاما حالت خواب و تایمر 24 ساعته و سیستم سرمایش سریع می شود که می توان با فعال کردن هر کدام از امتیازات خاصی بهره مند شد . در نهایت به همراه کولر گازی گری 12000  مدل ACCENT-J12H1 ، یک عدد ریموت کنترل از راه دور و دفترچه ی راهنما و سیم و کابل برق و همچنین شاسی پنل و پیچ شاسی ارائه می شود .

طراحی و ساختار کولر گازی ACCENT-J12H1

کولر گازی گری 12000 وسیله ای است که از دو پنل تشکیل شده است و پنل داخلی آن بر روی دیوار نصب می شود به همین دلیل تنها پنل داخلی است که در بحث طراحی اهمیت دارد . پنل داخلی کولر گازی 12000 گری ACCENT-J12H1 دارای بدنه ی سفید براق است که به خوبی می تواند با هر فضا و دکوراسیونی هماهنگ شود .

در وسط پنل نیز برند معتبر GREE درج شده است که نشان از اصالت کالا دارد و وظیفه ای اورجینال بودن کولر گازی را بر عهده گرفته است . در سمت راست پنل یک نمایشگر LED کوچک مشاهده می شود که حالت فعال شده را نمایش می دهد .

دریچه هایی که باد خنک و سرد از آنها خارج می شود در پایین بدنه ی کولر گازی قرار گرفته اند و امکان تنظیم جهت دریچه ها وجود دارد و می توان دریچه ها را به سمت چپ و یا راست تنظیم نمود تا جهت وزش باد نیز متناسب با جهت دریچه ها تنظیم شود .

پنل خارجی که در بیرون قرار می گیرد ، دارای بدنه ی مستحکمی است و در برابر شرایط اب و هوایی مختلف مقاومت زیادی دارد . گفتنی است که بدنه ی خارجی کولر گازی به دلیل اینکه در معرض تابش افتاب و باد و باران قرار می گیرد بهتر است که بر روی چهار پایه ای قرار داده می شود .

به همراه این کولر گازی ، یک ریموت کنترل از راه دور ارائه می شود که توابع و امکانات مختلف نظیر تنظیم جهت وزش باد و حالت خواب و تایمر و تنظیم سطح سرعت فن و ...بر روی آن درج شده است .

کولر گازی 12000 گری مدل ACCENT-J12H1 می تواند طراحی مدرنی به فضای اتاق شما بدهد و به هیچ عنوان دکوراسیون منزل شما به هم نمی زند .

کمپرسور کولر گازی و مصرف انرژی

کولر گازی سرد و گرم گری مدل J12H1 سری اکسنت دارای کمپرسور اسکرول می باشد . در کولر های گازی از سه نوع کمپرسور مختلف استفاده می شود ، اسکرول و روتاری و پیستونی . کمپرسور اسکرول SCROOL نسبت به دو نوع کمپرسور دیگر عملکرد بهینه تری دارد و میزان مصرف پایین تری انرژی مصرف می کند و قدرت سرمایشی بیشتری هم خواهد داشت .

کمپرسور ها قلب تپنده ی کولر های گازی هستن که با فشرده سازی گاز R22 و با کاهش دمای گاز و تبدیل شدن آن به مایع ، گاز متراکم شده ای بوجود می اید که سبب تشکیل سرمایش می شود . لازم به ذکر است که کمپرسور اسکرول نسبت به سایر کمپرسورها عملکرد بهتری داشته و بیشترین بازده را دارد ، همچنین میزان مصرف انرژی و میزان صدای تولید شده در کمپرسور اسکرول بسیار پایین تر است . میزان مصرف انرژی در کولر های گازی اهمیت زیادی دارد و باید هنگام خرید کولر گازی حتماً به مشخصات مصرف انرژی و نوع برق مصرفی کولر گازی توجه کرد .

نوع برق مصرفی کولر گازی گری مدل ACCENT-J12H1 تک فاز است ، این برق مصرفی از دو رشته ی فاز و نول تشکیل شده است ، همچنین منبع تغذیه ی این کولر گازی AC 220-240V-50Hz می باشد و در مصرف انرژی در سطح متوسط قرار گرفته است .

از دیگر نکاتی که در خرید کولر گازی اهمیت دارد ، توجه به ناحیه ی کاربرد است . هر کولر گازی متناسب با ناحیه ی کاربرد خاصی تولید می شود ، معمولاً ناحیه کاربرد را با علامت اختصاری T1 مخصوص مناطق معتدل و مرطوب ، T2 مخصوص مناطق خنک و T3 مخصوص مناطق گرم و حاره ای شناسایی می کنند .

برای مناطقی که دارای آب و هوای معتدل و مرطوب هستند و دمای آنها حداکثر تا 45 درجه ی سانتیگراد است ، کولر گازی T1 پیشنهاد می شود ، برای مناطقی با آب و هوای گرم و حاره ای که دمای ان ها در حدود 52 درجه سانتیگراد است ، کولر گازی T3 مناسب ترین گزینه است . با توجه به این موضوع شما راحت تر می توانید که کولر گازی به صرفه و با عملکرد بهینه برای خود بخرید . ناگفته نماند که فناوری خاص اینورتر که در این کولر گازی پشتیبانی می شود ، از دیگر ویژگی های کاربردی کولر گازی J12H1 پشتیبانی از فناوری اینورتر است که به میزان 30 تا 60 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می کند .

توابع و امکانات کولر گازی گری ACCENT-J12H1

کولر گازیACCENT-J12H1 1 دارای توابع و امکاناتی کاربردی نظیر حالت خواب SLEEP MODE و تایمر 24 ساعته و سیستم سرمایش سریع و تنظیم سرعت فن در سه حالت و تنظیم جهت وزش باد و ... می باشد .

این توابع کارآیی کولر را افزایش می هند و باعث می شوند کاربر در شرایط مختلف از امکانات متنوع تر و بهینه تری استفاده کند . حالت خواب در واقع خالتی اس که برای پایین آوردن مصرف انرژی تعبیه شده است ، این سیستم با تنظیم دقیق میزان درجه حرارت و میزان رطوبت در طول شب ، خوابی راحت را به چشمان شما هدیه میبخشد و گفتنی است که حالت خواب نسبت به حالت خنک کنندگی عادی ، دارای مصرف انرژی به مراتب پایین تری است .

سیستم سرمایش سریع از دیگر ویژگی های کولر گازی 12000  است که در مدت زمان کمتر از 30 دقیقه می تواند دمای اتاق را به حد مطلوب و خنک برساند . همچنین قابلیت تنظیم جهت وزش باد به سمت چپ و راست و یا بالا و پایین از دیگر ویژگی های کولر گازی J12H1 است که جهت وزش باد را تغییر می دهد و آن را به سمت چپ و یا راست هدایت می کند .

بر روی ریموت کنترل کولر گازی دکمه ی Mode را مشاهده خواهید کرد ، که دارای چهار حالت مختلف FAN ، COOL ، AUTO و DRY می باشد . در حالت FAN کندانسور یا در واقع کولر گازی خامو شمی شود و تنها فن داخلی کولر کار می کند ، این حالت در مواقعی که به جایجایی هوا نیاز داشته باشید فعال می شود و معمولآً بیشترین کاربرد را در فصل بهار دارد .

حالت COOL ، برای فصل تابستان بصورت اختصاصی طراحی شده است که حالت سرمایش فوق العاده را فعال می کند . حالت DRY نیز برای مواقعی که رطوبت زیادی در محیط وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد و کولر را در حالت رطوبت گیر قرار می دهد . حالت AUTO نیز کولر را در حالت اتوماتیک قرار می دهد و دمای کولر بصورت اتوماتیک متناسب با دمای اتاق تنظیم می شود . دکمه ی دیگر روی ریموت کنترل که به آن دکمه ی تنظیم درجه حرارت می گویند ، دکمه ی Temp است ، که با آن می توان درجه ی دمای هوا را زیاد یا کم کرد ، البته بهتر است که دما را بر روی دمای بدن انسان قرار دهید که 22 تا 25 درجه است . دکمه ی Swing برای روشن و خاموش کردن حرکت پره ها به سمت چایین یا بالا به کار می رود .

پیشنهادِ ما

کولر گازی گری سری اکسنت مدل ACCENT-J12H1 دارای ظرفیت سرمایشی و گرمایشی 12000BTU می باشد و برای متراژ 30 تا 50 متر مربع مناسب است . مجهز بودن به کمپرسور اسکرول مارک گری ، مصرف انرژی را به حد قابل توجهی پایین آورده است ، همچنین میزان صدای این مدل کولر گازی بسیار پایین است به حدی که به هیچ عنوان آزار دهنده نیست ، گفتنی است که کولر گازی ACCENT-J12H1 به دلیل کمپرسور اسکرول ، عملکرد بهینه تر و بازدهی بیشتری نسبت به سایر کمپرسور های دیگر دارد .

مجهز بودن به فناوری اختصاصی اینورتر از دیگر ویژگی های قابل توجه در این کولر گازی است که باعث می شود مصرف انرژی کولر گازی به میزان 30 تا 50% کاهش یابد . پشتیبانی از حالت های مختلف . امکانات و توابع متعدد نظیر ، حالت سرمایش سریع ، حالت خواب ، تایمر 24 ساعته ، تنظیم سرعت ، و تنظیم جهت وزش باد و ...از این کولر گازی دستگاهی با کیفیت ساخته است که می تواند کارآیی بسیار بالایی داشته باشد . طراحی و ساختار شکیل و مدرنی که GREE برای این کولر گازی 12000 در نظر گرفته است توانسته ، خرید کولر گازی 12000 گری مدل ACCENT-J12H1 را نهایی کند .

نقاط ِ قوت

§  مجهز به فناوری خاص اینورتر HNVERTER

§  مجهز به کمپرسور اسکرول SCROOL

نقاطِ ضعف

§  عدم بهره گیری از حسگر حضور

ویژگی ها

مشخصات کلی

نوع :اسپلیت
نوع گاز مبرد :R22
آب و هوای منطقه :معتدل و مرطوب
اینورتر :

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنل :1
میزان صدا :43 دسی بل

مشخصات پنل خارجی

میزان صدا :65 دسی بل

مشخصات فنی

تعداد کمپرسور :1

نوع کمپرسور :اسکرول

عملکرد :سرمایشی/گرمایشی

رده انرژی :کم مصرف

مناسب برای مساحت :10 تا 25 متر مربع

ظرفیت سرمایش :12000BTU

فیلتر :انتی باکتریال

ریموت کنترل :

کولرگازی گری اکسنت 12000 سرد و گرم مدل J12H1 یکی از پر فروش ترین مدل های تولید شده در این برند بزرگ میباشد. کمپانی گری در چند ساله گذشته تا حال تولیدات موفقی در زمینه انواع کولرگازی و دستگاه های مطبوع سازی داشته است، علت این موضوع هم استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و تولیدات خلاقانه این شرکت میباشد.

قیمت کولرگازی گری نسبت به سایر برندها مقرون به صرفه تر میباشد. اگر قصد خرید کولرگازی در هر برندی را دارید یا تمایل به کسب اطلاعات بیشتری دارید با کارشناسان فروشگاه اینترتتی گری همراه باشید. کولرگازی J12H1 با ظرفیت 12000 BTU میتواند هم در سرمایش و هم گرمایش فعالیت کند. این کولرگازی هم مانند تمامی کولرگازی های دیگر از دو بخش پنل داخلی و کمپرسور خارجی برخودار است که همانطور که اطلاع دارید کمپرسور دستگاه باید در فضای باز نصب شود و علت این موضوع هم این است که برای خنک کردن گاز دستگاه باید هوای مورد نیاز خود را محیط بیرون بدست بیاورد.

پنل داخلی دستگاه هم که از ظاهر زیبایی برخودار میباشد و در داخل منزل یا محل مورد نظر باید قرار داده شود و نسبت به پنل خارجی هم وزن کم تری دارد. گاز استفاده شده در این دستگاه R22 میباشد. کولرگازی گری سری اکسنت با ظرفیت گفته شده برای مساحتی بالغ بر 40 الی 45 متر مناسب و جوابگو است. نوع کمپرسور دستگاه از نوع روتاری میباشد که نسبت به سایر کمپرسور های موجود در دستگاه های دیگر مصرف کمتری دارد.

راهنمای خرید کولرگازی

از ویژگی های منحصر به فرد اسپیلیت گری سری اکسنت نوع موتور آن است که از نوع T1 (غیر تروپیکال) میباشد، همین دلیل موجب شده دستگاه برای مناطق گرم مناسب نباشد ، اما میتواند دما را تا 47 درجه سانتی گراد را تحمل کند. وجود فیلتر در این اسپلیت گری باعث شده هوای پاکی را از خروج دهد و تا حد چشمگیری از ذرات معلق که گاهی باعث بروز حساسیت در برخی افراد میشود جلوگیری کند. سیستم حالت خواب این دستگاه با کاهش صدای کارکرد دستگاه و تنظیم هوشمند دمای آن باعث شده تا برای شما خواب آرامی رقم بخورد. قابلیت آخری که میتوان آن را مورد توجه قرار داد، سیستمی است که از راه اندازی مجدد دستگاه یا همان (Reset) شدن آن میباشد که معمولا بعد از قطعی برق پیش می آید، جلوگیری میکند.