درباره کولر گازی گری

Gree Electric Appliances Inc در سال 1991 تأسیس شد. این یک شرکت تهویه مطبوع بین المللی است که تحقیق و توسعه، تولید، بازاریابی و خدمات را درهم آمیخته است. این صنعت را با کیفیت عالی محصولات خود، فن آوری های پیشرفته و حالت فروش منحصر به فرد هدایت می کند.

تلفن پریماکس
آسان برای استفاده

کاربران بیش از حد به محصولات خود اعتماد کرده اند تا رابط کاربری را داشته باشند که برای همه بدون هیچ زحمتی قابل استفاده است.

طراحی تمیز

با Interiors و Exteriors که جذاب به کاربر که با استاندارد جهانی کلاس ملاقات کرد؛ همراه با براق بودن در سبک شایان ستایش شده است.

پشتیبانی فنی

خدمات پس از فروش ما پس از خرید مارک های ما به شما به عنوان یک کاربر می گوید که علاقه شما به ضربان قلب ماست.

مقرون به صرفه

به راحتی جیبی دوستانه با قابلیت اضافی برای مطابقت با خدمات ما با ارزش فراتر از برچسب قیمت آن است

کولر گازی گری شکل لبه های ظریف 
از طرف، پانل و بدن واحد مانند یک گل لاله در جوانه ظاهر می شود. هنگامی که دستگاه روشن است، پانل به سمت بالا حرکت می کند و این دستگاه به نظر می رسد مانند یک گل لاله در شکوفه. 
لوگوی چرخش شکل لوستر 
چرخشی در شکل گل رز به شکل ظاهر گل طراحی شده است. 
پیشگام ظاهر بدون درز 
واحد طراحی طراحی بدون درز را برای جلوگیری از گرد و غبار تصویب می کند. پانل تصویب تزریق پلاستیک دو رنگ و قالب بندی یکپارچه.

کمپرسور دو مرحله ای برای خنک کننده فوق العاده و حرارت در دمای محیط -30 ℃ ~ 54 ℃

Gree دو مرحله کمپرسور می تواند به طور معمول گرما و سرد به طور معمول در دمای شدید بدون افزایش مصرف برق. دمای خروجی هوا می تواند به 50 ℃ در دمای محیط -20 ℃ و 13 ℃ در دمای محیط 50 ℃ برسد.

فناوری اینورتر 1Hz؛ عملیات دما ثابت؛ ورودی قدرت تا 15 وات کم است

فن آوری اینورتر Gree 1Hz موفق به دریافت جایزه پیشرفت علم و فناوری چین شد. واحد می تواند عملیات دمای ثابت را انجام دهد، با ورودی برق تا 15 وات کم است. * توجه: 15w به معنای حداقل قدرت برای مدل های 9000btu، 12000btu و 18000btu است که به طور ایستا در 1Hz در حالت ایده آل کار می کنند.

حداکثر سیستم تهویه هوا

طراحی پیشگام خروجی هوا، 130 درجه حرارت هوا را تامین می کند و زاویه چرخش بیشتر و فاصله دورتر از هوا را فراهم می کند.

کنترل WiFi

منحنی خواب DIY: این می تواند نیاز خواب از کاربران مختلف را برآورده سازد. فقط کمی صفحه را لمس کنید و سپس می توانید منحنی خواب خود را تنظیم کنید.موارد هوای منطقه: پس از تنظیم "طرح اتاق" در Gree ویژه APP، شما می توانید منطقه تهیه هوا را تنظیم کرده و زاویه نوسان را تنظیم کنید. نویز دیوی: شما می توانید مقدار نویز مناسب و سپس واحد عملیات را به طور خودکار تنظیم می کند. تایمر تایمر: تایمر هفتگی را از طریق دستگاه تلفن همراه تنظیم کنید. سیستم تهویه هوا هر روز به طور خودکار روشن یا خاموش می شود. از آن به بعد، لازم نیست نگران باشید که فراموش نکنید که سیستم تهویه مطبوع را خاموش کنید.

تکنولوژی انفجار IFD PM2.5 را به طور موثر حذف می کند

3 واحد نه تنها درجه حرارت هوا را تنظیم می کند، بلکه کیفیت هوا را بهبود می بخشد. تکنولوژی انفجار IFD PM2.5 را به طور موثر برای محافظت از سلامتی شما حذف می کند.

نویز کمتر از 18dB است

با تیغه نوسان بهینه و موقعیت نسبی، نویز به 18dB کاهش می یابد. * توجه: 18dB به معنای ارزش صدا هنگامی که واحد در سرعت فن آرام کار می کند.

هفت نوع سرعت فن برای گزینه شما

هفت نوع سرعت فن: آرام، کم، متوسط-کم، متوسط، متوسط-بالا، بالا و توربو. شما می توانید سرعت فن مناسب را به همان اندازه که دوست دارید انتخاب کنید.

خنک کننده راحت

کنترل از راه دور می تواند درجه حرارت محیط را به طور خودکار تشخیص و سپس تنظیم درجه حرارت به راحت ترین ارزش.