تهویه مطبوع گری

طبق گزارش تحقیقاتی در بازار تهویه مطبوع مرکزی چین در سه ماهه اول سال 2017 که AVC و اطلاعات تهویه تهویه مطبوع و تهویه تهویه مطبوع منتشر کرده است، تهویه مطبوع مرکزی خانوار در سه ماهه اول سال افزایش 37.8٪ افزایش یافت و حجم فروش آن نزدیک به 6 میلیارد یوان. Gree، با سهم بازار از 21.8٪، به سمت بالای صفحه اصلی مرکز تهویه مطبوع خانگی شلیک شده است.

برندهای داخلی غالب می شوند

  به دنبال ژاپنی و کره ای

گزارش شده است که مارک های داخلی که 50.8 درصد آنها را تشکیل می دهند، در سه ماهه اول سال 2017، نقش اصلی را در ساختار نام تجاری بازار تهویه مطبوع مرکزی خانوار ایفا می کنند، به همین ترتیب مارک های ژاپنی و کره ای که به ترتیب 46.1 درصد و مارک های اروپایی ، 3.2٪.

Gree در سال 2010 از زمان شکستن جایگاه غالب مارک های خارجی برای اولین بار در سال 2012، رتبه نخست را در بازار مرکزی تهویه مطبوع مرکزی کشور در رتبه بندی قرار داده است. Gree از شرکت های تهویه مطبوع مرکزی مرکزی اروپایی و ژاپنی که از سنتی قوی برخوردار هستند، بازار تصادفی نیست در واقع، از طریق تحقیق و توسعه مستقل، انباشت تکنولوژی، نوآوری محصول و بهبود خدمات، Gree گام به گام با شرکت های تهویه مطبوع مرکزی سنتی روبرو است.

به 4 مه 2017، Gree برای 28،732 اخطار اختراع کرده و 17،574 اخطار اختراع مجوز دریافت کرده است که 11 577 پتنت اختراع و 2،349 پتنت اختراع مجاز است. در سال 2016، 7،422 اختراع فنی تکمیل شد؛ بیش از 20 پتنت در هر روز به طور متوسط.

در سال های اخیر، چندین تکنولوژی Gree به عنوان «پیشگام جهانی» شناخته شده اند، از جمله کمپرسور دوار مرحله ای کمپرسور روتور با نسبت متغیر متغیر، فن آوری خنک کننده تحت شرایط کاری -40 ℃، انژکتور مگنت دائمی، واحد ذخیره و یخچال، کمپرسور خنک کننده گریز از مرکز تحریک مغناطیسی و چیلر، چیلر گریز از مرکز Inverter مستقیم و غیره.

نوآوری مستقل

استاد هسته فن آوری

با پیوستن به مفهوم نوآوری های تکنولوژیکی و مستقل تحقیق و توسعه، Gree 10 سری و 1000 دسته از محصولات تهویه مطبوع مرکزی را راه اندازی کرده است که شامل چیلر گریز از مرکز، VRF، چیلر پیچ، واحد مدولار، واحد تغلیظ، واحد مجرای، بخاری آب، واحد، واحد تخصصی، فریزر و یخچال و غیره، در خدمت 160 کشور و مناطق در سطح جهان و ارائه محصولات با کیفیت بالا تهویه مطبوع مرکزی، راه حل ها و خدمات برای مشتریان.

قدرت بزرگ برای

پروژه های برجسته

پروژه های مرجع Gree تهویه مطبوع مرکزی به طور گسترده ای در داخل و خارج از کشور، از جمله "جام جهانی" محل برگزاری در آفریقای جنوبی، پکن المپیک رسانه روستا، و مراکز بزرگ کسب و کار المپیک زمستانی 2014 در سوچی و غیره، فقط به نام چند در میان بیش از 30،000 پروژه در سراسر جهان.

در ماه سپتامبر سال 2016، Gree خود را توسعه یافته مگا کیلووات کارخانه تخصصی شیلر هوا خنک کننده هوا برنده پیشنهاد CAP1000 ملی نیروگاه هسته ای پروژه های راکتور آب تحت فشار در Lufeng، Sanmen و Haiyang.

گری همچنین در بسیاری از پروژه های زیربنایی مقاوم است. به عنوان مثال Gree، بزرگترین تامین کننده تجهیزات تهویه مطبوع،  بزرگترین تامین کننده تجهیزات تهویه مطبوع، موفق به کسب پیشنهادات حمل و نقل راه آهن از ایستگاه جنوب نانجینگ ایستگاه پکن-شانگهای با سرعت بالا راه آهن، مترو چانگشا، مترو پکن، مترو Zhengzhou، مترو گوانگژو و غیره .

Gree با تمرکز بر تقاضای مشتری و تقاضای مشتری، شیوه زندگی سالم و راحت را در فرآیند حفاظت از محیط زیست سبز ایجاد می کند. علاوه بر این، تهویه مطبوع مرکزی Gree بسیاری از پروژه های زغال سنگ به برق پروژه های پکن، شانشی، تیانجین و هبی را از طریق تلاش های ناگهانی گاز گرفت.