کولر گازی گری

کولر گازی گری و قیمت آن در فروشگاه گری

گری در تولید کولر گازی هایش تنوع بالایی را ارائه می دهد تا انتخاب گسترده ای را در اختیار شما قرار دهد. در این بخش می توانید کولر گازی ایستاده و کولر گازی دیواری و همچنین داکت اسپلیت کانالی و سقفی گری را در مدل های متنوع بیابید. سری کولرهای گازیU-match D matic G matic ، I matic ، S matic و Q matic جزء مدل های کولر گازی های گری هستند که هر کدام از آن ها با طراحی و امکانات متفاوت تولید شده اند. ظرفیت کولر گازی ها معمولاً با واحد BTU محاسبه می شود. در فروشگاه گری، کولر گازی گری در ظرفیت های 12000BTU ، 18000BTU ، 24000BTU ، 32000BTU ، 36000BTU 9000BTU 32000BTU 80000BTU 66000BTU 42000BTU 48000BTU 60000BTU موجود است.

مصرف برق فوق العاده کم با برچسب انرژی +++A با استفاده از سیستم فول اینورتر دی سی و گاز R410a زیست محیطی و فن آوری هایی که استفاده روزمره از آنها واقعا لذت بخش هستند. ویژگی های جدید مانند کنترل از راه دور وای فای ، توانایی تنظیم درجه حرارت را از فواصل دور مهیا می کند.جریان هوا 3D با پرتاب باد عالی که هوا را به طور مساوی در همه جهات توزیع کند و به شما و خانواده احساس بی نظیر و یکسانی می دهد.تمام مدل های این مجموعه با توجه به بالاترین استانداردهای اتحادیه اروپا گواهی می شوند، آنها از فناوری G10 و ALL DC و همچنین گاز مبرد R410A  و همچنین آخرین کمپرسورهای تکامسه استفاده می کنند.

رادیاتورهایی بزرگ با فن گشتاور بالا راندمان مفیدتری را برای کمپرسور آمریکایی آن فراهم می کند.سیستم عیب یاب خودکار با تشخیص عیب دستگاه شما را از مشکل کولر گازی آگاه می کند.سیستم ضد برفک کولر گازی گری استفاده از آن را برای فصول سرد مهیا می کند.صدای کم این دستگاه احساس آرامش فوق العاده ای را به شما بخصوص در هنگام خواب می دهد.

کنترل از راه دور آن دارای یک صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه بزرگ و عملیات ویژه مانند silent (کم سر و صدا) یا I-Feel است، که در طی آن، دستگاه تنظیم دمای اتاق را با توجه به دمای محلی که ریموت کنترل در آن قرار گرفته است تنظیم می کند.

در نهایت، استفاده از ویژگی های فیلتر گرد و غبار ، فیلتر کربن فعال و منحصر به فرد یونیزاسیون پلاسمای سرد بالاترین سطح از کیفیت هوا را به ارمغان می آورد.

شما می توانید امکاناتی همچون راه اندازی مجدد خودکار « Auto Restart »، طراحی جمع و جور پنل، حالت خواب راحت « Comfortable sleep mode »، تایمر « Timer »، تمیز کننده خودکار « Auto Clean »، حالت توربو « Turbo »، عیب یاب هوشمند « Self Diagnosis » قفل « Lock »، فیلترهای سلامتی « Healthy filters »، پره های ضد فرسایش « Gold Fin »، حالت بی صدا « Quiet Design »، پخش هوای سه بعدی « 3D Air Flow » و از همه مهم تر تکنولوژی اینورتر « Inverter » را در کولر گازی اسپلیت بیابید.

درباره شرکت گری

Gree Electric Appliances Inc.  در سال 1991 تأسیس شد. گری یک شرکت تهویه مطبوع بین المللی است که تحقیق و توسعه، تولید، بازاریابی و خدمات را درهم آمیخته است. “مؤسسه هسته فناوری” به عنوان مفهوم کسب و کار و “ایجاد یک شرکت سرمایه گذاری نو” به عنوان هدف توسعه عمل می کند و این صنعت را با کیفیت عالی محصولات خود، فناوری های پیشرفته و حالت فروش منحصر به فرد هدایت می کند.