داکت اسپلیت

داکت اسپلیت گری

در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مدل های مختلف داکت اسپلیت (اسپلیت کانالی ) اینورتر و معمولی سرد و گرم گری را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید. داکت اسپلیت گری ضمن برخورداری از ابعاد جمع و جور به منظور سهولت در نصب و قرار گرفتن در سقف کاذب، قابلیت کانال کشی برای فضاهای مختلف را دارا می باشد. داکت اسپلیت اینورتر با دارا بودن کمپرسور روتاری با تکنولوژی DC Inverter و گاز مبرد R410 قابلیت کارکرد در بازه دمایی وسیع از -10 درجه سانتیگراد الی +48 درجه سانتیگراد را داشته و سرمایشی-گرمایشی میباشند. داکت اسپلیت دورثابت گری با دارا بودن کمپرسور روتاری (ظرفیت 48 و 60 با کمپرسور اسکرال) با گاز مبرد R22 قابلیت کارکرد در بازه دمایی وسیع از -7 درجه سانتیگراد الی +55 درجه سانتیگراد را داشته و سرمایشی-گرمایشی میباشند. از دیگر ویژگی های این دستگاه داشتن محفظه درین داخلی به همراه عایق کاری مناسب و حسگر کنترلی سطح آب بوده که سررسز آب درین جلوگیری می کند.فن سانتریفیوژ پلاستیکی علاوه بر سطح صدای فوق العاده کم، موجب ایجاد جریان هوای بیشتر می شود. داکت اسپلیت گری قابلیت اتصال به حسگر های کنترل حریق و هتل کارت را داشته و امکان استفاده از کانال برگشت در دوحالت زیر و پشت دستگاه را دارا می باشد. داکت اسپلیت گری یکی از انتخاب های اقتصادی در بازار اسپلیت های کانالی بوده که عملکرد قابل قبولی را نیز برای مصرف کننده ارائه می دهد.داکت اسپلیت دورثابت گری دارای کمپرسور با فن دور متغیر و قابلیت کارکرد در مناطق حاره ای در ظرفیت های 18000 الی 60000 BTU برای فظاهای 30 الی 150 متر می باشد.داکت اسپلیت یکی از رایج ترین سیستم های تهویه مطبوع در سطح جهان بوده که یکی از اقتصادی ترین و به صرفه ترین این سیستم ها میباشد.داکت اسپیلیت همانند اسپیلیت دیواری از دو قسمت یونیت خارجی (کندانسور و کمپرسور) و یونیت داخلی (هواساز که در سقف کاذب نصب میشود) تشکیل شده و این دو قسمت توسط لوله های مسی به یکدیگر متصل میشوند.یونیت داخلی توسط کانال های مخصوص هوای سرد و گرم را به فضاهای مستقل میرساند. داکت اسپلیت ها اغلب سرد و گرم بوده ولی میتوان از کویل اب گرم (که توسط موتورخانه و پکیج گرمایشی ابگرم خود را تامین کند) نیز در آن استفاده نمود.از دیگر مزایای این دستگاه اشغال فضای بسیار کم بدلیل نصب داخل سقف میباشد. کمپرسورها در سیستم داکت اسپیلیت در دو مدل اینورتر و معمولی می باشند که تاثیر مستقیمی بر روی مصرف برق دستگاه خواهد داشت. کمپرسور های اینورتر تا 50 درصد مصرف برق کمتری نسبت به کمپرسورهای معمولی دارند.

 

ویژگی‌های اصلی (داکت اسپلیت گری) :

 

- قابلیت فشار متوسط ​​استاتیک- خط تولید بالای 8 اینچ- كنترل كننده با قابلیت برنامه ريزي سيم XK60- بازگشت هوا از پایین یا عقب با قابلیت هدایت- پمپ تخلیه چگالی داخلی- سوئیچ سنتری شناور- مرطوب کننده R410A سازگار با محیط زیست

نکات مهم محصول (داکت اسپلیت گری) :


واحد چند مجزایی مینی اسپلیت با مخزن داخلی 208-230V

واحد چند مجزایی مینی اسپلیت با مخزن داخلی به صورت ظریفی طراحی شده‌اند و می‌توانند پنهانی در بالای یک سقف معلق یا در فضای آزاد نصب شوند. این واحد می‌تواند با ظرفیت 11946 BTU و حرارتی معادل با 13140 BTU خنک شود. در این سیستم، هوا تهویه و از طریق مجرای دیواری انتشار می‌یابد. این مسئله ترتیب انعطاف پذیری را از نظر توزیع هوای تهویه مطبوع و نوع مشبک یا دیافراگم فراهم می‌کند. در اینجا هر واحد همراه با یک کنترل کننده کمربند سیمی، به آسانی کار می‌کند.


عملکرد کم صدا
واحد‌های مجرای پنهان چند سری شرکت گری می‌توانند در سطح نویزی معادل 31 دسی بل (A) کار کنند.


ساخت تلمبه بالابر خنک کننده
زه کشی تلمبه بالابر داخلی تا 11 اینچ در بالای مخزن تخلیه در سیستم تخلیه امتداد می‌یابد. در بیشتر موارد، این مسئله نیاز به خرید یک پمپ خنک کننده را برطرف می‌کند.


وضعیت شکست برق
هنگامی که برق خاموش می‌شود، سیستم همه تنظیمات را ذخیره می‌کند و به صورت خودکار در هنگام بازگشت برق، بر اساس آخرین وضعیت عمل می‌کند.


سنتری خنک کننده
این دستگاه از توانایی خودکار خاموشی جهت شناسایی تخلیه‌های همراه با انسداد و جلوگیری از مشکلات سرریز آبی برخوردار است.


پیش گرمایش خودکار
در وضعیت گرمایشی این واحد اجازه می‌دهد تا سیم کشی داخلی پیش از تخلیه هوا گرم شود و این‌گونه هنگامی که شما در حال تلاش برای گرم کردن ناحیه خود هستید، جریان هوای سرد و آزاردهنده را تجربه نمی‌کنید.


سایر ویژگی‌ها(داکت اسپلیت گری):


- فن چند سرعتی
- وضعیت تایمر
- وضعیت خواب
- وضعیت قفل امنیتی
- تست خودکار
- کنترل دیوار نصبی دیجیتال


توجه: مجتمع‌های پنهان حتماً باید در یک محیط مشبک نصب شوند تا بتوانند به صورتی کارآمد عمل کنند. همچنین اکیداً توصیه می‌شود که این برنامه را با یک پیمانکار مجاز انجام دهید که در نصب این واحدها تجربه دارد.

کافی است در منوی پروژه ها تصاویر و توضیحات را مطالعه نمائید ما در کنار شما هستیم تا بهترین خدمات پس از فروش را ارائه دهیم لذا  داکت اسپلیت گری با تجربه ای فراوان و ارئه کالای اصل گری خیال شما عزیزان را راحت خواهد کرد نمایندگی داکت اسپلیت گری همراه شماست برای مشاوره های لازم برای خرید انواع مختلف صنایع برودتی و همچنین اجرای انواع پروژه های کوچک و بزرگ و عظیم ما تمام روشهای ابزاری سرویس های عظیم را به روش استاندارد بلدیم و هدف ما جلب رضایت شماست